• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

 

Kulisy tworzenia moich produkcji
Film w którym opowiadam o całm procesie tworzenia moich produkcji

 

 

Kulisy tworzenia videorecenzji na przykładzie Wspomnień o serii Commandos
Oglądając ten materiał poznasz cały żmudny proces tworzenia videorecenzji gier. 


Kulisy tworzenia trylogii Maxa Sempera i Historii z Miasta Wolności
Podzielony na trzynaście części, bogaty materiał poświęcony kulisom powstawania moich machinim na bazie gry Grand Theft Auto IV. W poniższym materiale opowiadam o swoich największych produkcjach jakie stworzyłem.

 

 

 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

W tym dziale prezentuje filmy opowiadające o powstawaniu moich produkcji. Z materiałów zamieszczonych tutaj poznasz proces tworzenia opublikowanych filmów. Czasem będzie to video w formie dziennika, czasem dokumentu, a czasem będzie to po prostu kompilacja na przykład samych zabawnych, nieudanych scen. Obecny jest tu również bardzo rozbudowany dokument z archiwalnymi materiałami w którym opowiadam o całej swojej twórczości, a także inny długi materiał poświęcony machinimom

Reklama