• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

 

Jakim programem montujesz swoje filmy i czym wszystko nagrywasz?

W zasadzie to wszystko montuję programem Sony Vegas w jednej z jego wersji. W trakcie tworzenia swoich produkcji wspomagam się oczywiście wieloma innymi programami. Gameplaye z gier zgrywam programem Fraps. Posiadam kamerę Toshiba Camileo Pro HD i lustrzankę Canon 600D.

Kiedy będzie następna recenzja, następny Twój film, kolejny vlog itp?

Nie wiem. Z założenia tworzę swoje filmy kiedy mam na to czas i - co najważniejsze - ochotę. Nie obrałem żadnego czasowego cyklu w którym wypuszczałbym regularnie swoje produkcje. Do tego sporą część pracy (inscenizacje, zgrywanie głosu itd) wolę wykonywać tylko gdy jestem sam w domu (warunki do pracy) a o to jest najciężej. Ponadto niektóre produkcje tworzę z innymi ludźmi - czy to lektor, czy to zaproszony gość w roli eksperta, więc jestem wtedy uzależniony także i od ich czasu wolnego. Nie jest łatwo się zgrać, tym bardziej że wszyscy robimy to za darmo. Niestety trzeba pogodzić się z tym, że swoje filmy publikuję nieregularnie wolno. Uwielbiam to co robię, także tworzyć będę ciągle. Może nie szybko, ale zawsze.

Czy masz w planach jakąś nową produkcje?

Mam dużo pomysłów na nowe produkcje, jednak najsmutniejsze jest to, że części filmów nie mam na razie możliwości zrealizowania i wiele pomysłów pozostaje na papierze. Moje plany są odległe; czasem coś zapowiem i zacznę nad tym pracować np. dopiero za dziewięć miesięcy. Zazwyczaj w ogóle o nich informuję gdy są już w połowie ukończone by nie wydłużać czasu oczekiwania.

Napisałem Ci wiadomość ale mi na nią nie odpisałeś. Dlaczego?

Na każdą sensowną wiadomość staram się odpisać. Jednak ostatnimi czasy dostaję ich bardzo dużo. Ale czytam rzecz jasna wszystkie. Zazwyczaj wszelkie potrzebne informacje są dołączane do opisu mojego filmu lub znajdują się w dziale często zadawanych pytań (czyli tu gdzie jesteś).

Ile masz lat, gdzie mieszkasz i co lubisz?

To nie serwis towarzyski. Nie uważam aby te informacje były komukolwiek potrzebne (chyba że jesteś kobietą i planujesz wyrwać mnie na randkę). Jeśli jesteś ciekaw mojej osoby, dużo informacji znajduje się w zakładce o mnie. Nie szukam internetowych kolegów i koleżanek.

Podoba mi się Twoja twórczość. Co mogę zrobić aby Ci pomóc?

Dziękuję, bardzo mnie to cieszy. Jeżeli chcesz dotować moją działalność, możesz zrobić to w dziale dotacja. Jeśli jednak oferujesz inną chęć pomocy (przesłanie rekwizytów, wystąpienie w filmie, użyczenie głosu) to wiedz, że również cenię sobie taką pomoc. Daj znać, a jeśli nadarzy się taka okazja i potrzeba, skorzystam chętnie z Twojej pomocy.

Bardzo podoba mi się Twoja strona itd. Czy mogę dla niej publikować?

Publikować autorskie treści nie, pomóc w tworzeniu strony tak. Bunch Productions stworzyłem sam i będę ojcem każdego sukcesu. W końcu to moja strona domowa, prawa? Współpracuję już z wybranymi osobami, którzy pomagają na forum i prowadzą fanpage na Facebooku. Są to Antoni, Gigsav i Filip.

Jakie parametry ma Twój komputer?

  •  Procesor: Intel 7 3930k, 6 rdzeniowy, 3.2Ghz
  •  Karta graficzna: GeForce GTX 660
  •  Pamięć: 32 GB RAM
  •  System: Windows 8

Czy pracujesz w jakiejś firmie z branży filmowej, jesteś kimś z zawodu?

Nie pracuje w żadnej firmie, która zajmuje się grafiką czy video. Oczywiście przewinąłem się przez agencję reklamową lecz od dawna zarabiam jako freelancer mający stałych klientów. Stale też współpracuję z jednym partnerem. Swego czasu studiowałem filmoznawstwo (krytyk filmowy). Jestem domorosłym twórcą. Nie uważam się za profesjonalistę w żadnej dziedzinie. 

Czy mogę Cię wynająć? Zlecić Ci komercyjne zadanie.

Oczywiście, że tak. Jestem freelancerem w kilku dziedzinach. Wykonywałem już wiele zleceń na różnych płaszczyznach. Posiadam stałych klientów i bogate portfolio. Gorąco zachęcam do odwiedzenia mojego portfolio (wykaz prac) jakie znajduje się na stronie.

Obecnie wykonuję zlecenia typu:

  • ● Tworzenie projektów graficznych (plakaty, ulotki, wizytówki, gazetki reklamowe, fotomontaże, bannery, logo). Jestem w stanie zapewnić również wydruki z dostawą do klienta. Wszystko po atrakcyjnych cenach,
  • ● Fotografowanie wydarzeń
  • ● Tworzenie materiałów video (relacje z wydarzeń, skróty meczów, wesela, videorecenzje produktów i gier)

Czy mógłbym wystąpić w którymś z Twoich filmów?

Jest to możliwe. Proszę mi napisać wiadomość na maila. Będę wiedział, że mam jednego aktora w zanadrzu i gdy będę coś kręcił, jest szansa, że Cię zaproszę.

 <<koniec paragrafu nr 3 - musi on tu być by poprawnie działało menu FAQ>>

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

Znajdujesz się w dziale najczęściej zadawanych pytań, czyli w skrócie FAQ (z jęz. ang. Frequently Asked Questions). Kliknij na interesującym Cię pytaniu a odpowiedź na nie błyskawicznie się pojawi. 

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do mnie maila. Możesz to zrobić rozwijając dział KONTAKT na ostatniej zakładce u góry

Reklama