• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

 

Parodia Facebook Loock Back

Słyszeliście już o nowej opcji Facebooka? Facebook Look Back się zwie. Ekipa Filmcloud w akcji! Sparodiowaliśmy tę funkcję tuż po jej premierze.

 

Hejt na Vegasa! Teledysk programu montażowego.
Pierwszy na świecie i jedyny teledysk... programu komputerowego do montażu.

 


 

The Sims w świecie GTA V
Co się stanie gdy połączy się dwie zupełnie różne gry? Symulator życia i grę akcji? Jak wyglądałoby życie naszych Simów w grze Grand Theft Auto? Poniższy film jest przeróbką pierwszego zwiastuna GTA V.

 

 

Heavy Rain 
W tym video pariodiuję grę Heavy Rain, wyśmiewając wszędobylski styl QTE (Quick Time Events) i odnosząc go do erotyki.

 

 

Alan Wake. Parodia zwiastuna 
Jest to parodia jednego ze zwiastunów gry Alan Wake. Zapoznaj się z oryginalnym zwiastunem a później obejrzyj mój i uśmiechnij się. Odtworzyłem sceny ze zwiastuna przerabiając pewien film kinowy - Obietnica.

 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

W tym dziale zapoznasz się z moimi parodiami. Będę naśmiewał się z gier komputerowych, robił humorystyczne przeróbki filmów i inne podobne rzeczy z dużą dawką humoru

Reklama