o mnieKim jestem i czym się zajmuję?

- freelancer 
- copywriter  info
- publicysta video
- bloger
- videorecenzent
- zdjęciowiec/kamerzysta
- montażysta
- początkujący animator
- fotograf amator
- popularyzator hasła "rurkowiec" :)

Już w przedszkolu umiałem czytać i pisać.
Spójrzcie jak się zmarnowałem... :)

 Moja działalność charakteryzuje się głównie tworzeniem materiałów video o rozmaitej tematyce (zwanych produkcjami). Tworzę również etiudy video, video-arty, machinimy, montaże z gier czy videorecenzje gier oraz produktów. Działam również jako freelancer i copywriter; wykonuję projekty plakatów, billboardów, ulotek i wizytówek. Oferuję również videofilmowanie, relaconowanie imprez, przeprowadzanie wywiadów z gośćmi, tworzenie skrótów z meczów piłkarskich, spotów reklamowych, prezentacji video itd.
Z moich usług korzystały znane firmy a moje dzieła figurowały na wielkich imprezach masowych w postaci plakatów czy później w internetowych telewizjach w postaci relacji video jakie nakręciłem. Jestem także związany stałą, comiesięcznną współpracą z jedną z marek sieci delikatesów.
 
Niektóre moje filmy zostały opublikowane przez tak znane serwisy jak Polygamia.pl, Filmweb.pl czy Gazeta.pl. W Marcu 2010 roku zostałem zaproszony do Polskiego Radia 4, do audycji na temat komentowania rzeczywistości, podczas której omówiono także i moją publicystykę.
  
Jestem młody, ambitny i pomysłowy. Zawsze staram się poszerzać swoje umiejętności. Moją pasją jest tworzenie produkcji filmowych. Kocham muzykę filmową i kino - studiowałem nawet filmoznawstwo. Jestem także autorem pierwszego dokumentu filmowego o Krakowskich Osadnikach Sodowych. W Internecie występuje pod pseudonimem - Bunch. Strona na której właśnie się znajdujesz, jest poświęcona mojej twórczości.
 
 
 TEN FILM PRZEDSTAWI CI KULISY TWORZENIA MOICH PRODUKCJI: 

 


 TEN FILM PRZEDSTAWI CI W SPOSÓB HUMORYSTYCZNY MOJĄ SYLWETKĘ: 

 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE