• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

kane

Max Semper 3. Głosy z przeszłości

maxsemper3Ostatnia część trylogii Maxa Sempera. Mroczna, wstrząsająca historia, zakończona w sposób który zszokuje niejednego widza. Max Semper przypadkiem dowiaduje się o śmierci kobiety Elliota (poznanej w drugiej części). Na tą wiadomość Max postanawia po raz ostatni wrócić do Miasta Wolności i rozprawić się własnoręcznie z odpowiedzialną za to osobą.

Max Semper 2. Witajcie w Mieście Wolności

ms2posterKontynuacja historii Maxa Sempera. Max podejmuje się heroicznego zadania odbicia pewnej kobiety z rąk porywaczy w zamian zamian za cenną dla niego informację. Niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem...

 
 
 
Max Semper

maxsemper1Max Semper przyjeżdża do nowego miasta w celu poszukiwania pracy i przypadkiem ratuje życie jednemu kryminaliście. Ten, mając wobec niego dług wdzięczności, przyjmuje go do swojego biznesu. Max przez lata coraz bardziej zagłębia się w przestępczy świat. Pewnego dnia zostaje powierzone mu zadanie kierowcy w napadzie rabunkowym dla zaprzyjaźnionej grupy przestępczej. Nikt nie wie, że właśnie to wydarzenie rozwiąże pewną tajemnicę z przeszłości, które pociągnie za sobą ciąg szokujących zdarzeń.
 ZWIASTUNY:


Zwiastun trylogii "Maxa Sempera"Drugi zwiastun trylogii "Maxa Sempera"Zwiastun dwóch części "Maxa Sempera" 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

Machinimy to fabularne opowieści powstałe na silniku gier video. W najprostszej wersji machinima polega po prostu na wykorzystaniu animacji z gry, na sterowaniu postaciami w taki sposób żeby uzyskać pożądaną sekwencję. Gorąco zachęcam do obejrzenia moich machinim. Na swój sposób były rewolucyjne w okresie ich tworzenia, chociażby ze względu na ich długość. Są także popisem growego scenopisarstwa 

Reklama