• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

 

 

NA SILNIKU GRY: GRAND THEFT AUTO 4


mstrilogyMax Semper (trylogia)

Czas trwania: 1:13 min. (trylogia łącznie)

Gatunek: triller

Opis: burzliwa historia człowieka na usługach mafii. Poprzez trzy długie filmy prześledzimy wiele jego przygód, które w finale doprowadziły go do dramatycznej sytuacji. Mroczna historia, wątki miłosne, retrospekcje, naprawdę szokujące zwroty akcji i emocjonalne wątki. To wszystko serwują nam trzy filmy o historii Maxa Sempera. Polecam serdecznie w nudny dzień. 

 

 

hzmw

Historia z Miasta Wolności

Czas trwania: 0:30 min.

Gatunek: triller

Opis: kolejny po trylogii Maxa Sempera popis growego scenopisarstwa. Tym razem prześledzimy historię trzech mieszkańców Liberty City. Są nimi zasłużony komendant policji, wyrafinowany płatny zabójca oraz mało roztargnięty gangster. Za sprawą przypadkowego wydarzenia na ulicy, historia wciągnie trzech naszych bohaterów w nieprawdopodobny wir wydarzeń. Gorąco zachęcam do obejrzenia!

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

Machinimy to fabularne opowieści powstałe na silniku gier video. W najprostszej wersji machinima polega po prostu na wykorzystaniu animacji z gry, na sterowaniu postaciami w taki sposób żeby uzyskać pożądaną sekwencję. Gorąco zachęcam do obejrzenia moich machinim. Na swój sposób były rewolucyjne w okresie ich tworzenia, chociażby ze względu na ich długość. Są także popisem growego scenopisarstwa 

Reklama