• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Zawsze mówię, że skromność to cecha inteligentnych osób. A właśnie ci twierdzą, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Osobiście uważam, że gdybyśmy nie byli sami i istnieli jako mniej inteligentna cywilizacją, to ta druga wycięła by nas w pień, robiąc z nas niewolników albo zjadła w swoich hamburgerach tak jak my eksterminujemy kurczaki, które trafiają do naszych ust w fast-foodach. To, że jeszcze tak się nie stało jest dowodem tego, że jesteśmy na razie sami lub jeszcze - na szczęście - nieodkryci.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

W tym dziale znajdziesz zbiory moich złotych myśli. Sentencje na każdą okazję. Słowa, które po chwili namysłu wstukałem na stronę przez klawiaturę

Reklama