• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Feministki jedyne o co naprawde mogłyby walczyć to o orgazmy kobiet w filmach porno. Wtedy ich działaniom mógłby przyświecać jakikolwiek sens. Jednakże wolą marnować swoją energię na ferowanie równouprawninia, przez które miałyby tylko gorzej niż dotychczas.

Cieszę się gdy dostaję minusy pod swoimi wypowiedziami w Internecie. Wtedy wiem, że mam rację.

Ludzie nie mają racji, mówiąc iż trudno jest znaleźć wybrankę serca. To nie jest akurat prawdziwy problem. Kiedyś znaleźć się przecież uda. Lata zlecą i na ho­ryzoncie ktoś w końcu się pojawi. Prawdziwym problemem jest jednak to, czy wte­dy to Ty dla niej okażesz się być JEJ wybrankiem serca...

Umierać zaczynamy już w dniu przyjścia na świat, niektórym tylko to krócej zajmuje.

Nie jest milionerem ten, kto nie umie wiązać krawata.

Kiedy kobieta odkryje swoje wdzięki przed całym światem na okładce magazynu, wtedy jest to sztuka. Kiedy kobieta odkryje swoje wdzięki przed swoim partnerem na prywatnej fotografii, która ujrzała światło dzienne, wtedy jest to nieszanowanie się.

Jeżeli się zbyt dużo razy człowiekowi wybacza, to jemu samemu robi się tym krzywdę.

Droga zwana życiem, którą idziemy patrząc za siebie, zawsze prowadzi pod górkę. Łatwo się tylko z niej stacza na sam dół.

Jeżeli nie będziemy ludziom pomagać, zmarnujemy swoje życie.

Prosta sprawa: jeśli się nie ma czego pokazać, a koniecznie chcę się coś pokazać, to pokazuje się właśnie jakim się jest idiotą.

Nauczał mędrzec swych uczniów skrycie, ucząc mądrości wchodzące w życie i szepnął każdemu z nich do ucha - opinii ludzi głupich, niechaj nikt nie słucha.

Jestem zmęczony życiem, albo jego brakiem.

Żyjemy w świecie w którym trwa eksperyment Milgrama, nie będący eksperymentem.

Niektóre kobiety przez całe swoje życie mają swój "dzień kobiet" a mimo to potrafią wypomnieć, że raz zapomniało się o ósmym marca :)

Zawsze mówię, że skromność to cecha inteligentnych osób. A właśnie ci twierdzą, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Osobiście uważam, że gdybyśmy nie byli sami i istnieli jako mniej inteligentna cywilizacją, to ta druga wycięła by nas w pień, robiąc z nas niewolników albo zjadła w swoich hamburgerach tak jak my eksterminujemy kurczaki, które trafiają do naszych ust w fast-foodach. To, że jeszcze tak się nie stało jest dowodem tego, że jesteśmy na razie sami lub jeszcze - na szczęście - nieodkryci.

Nie przejmuj się, tacy ludzie jak Ty też muszą być na tym świecie. Dla równowagi...

Religia jest jak Vódka - mąci w głowach, jest niedobra i motywuje słabych do życia.

Zazwyczaj kobiety, które nie przychodzą na pierwsze spotkanie nie są warte by być z nimi do ostatniego.

Pamiętajmy tylko dobre rzeczy, złe nie dadzą o sobie zapomnieć.

Nie ma ludzi idealnych, są tylko idealne o nich wyobrażenia.

Błędne koło miłości bez wzajemności: Ludzie smucą się, bo ktoś nie odwzajemnia ich uczuć. Czują bo mają serca. Mają serca bo kochają. Kochają bo są smutni.

Życie nie gwarantuje nam nic oprócz śmierci.

Gdy ma się wszystko, to nie ma się nic, gdyż już nic więcej mieć nie można.

Przeważnie nie śpię nocami bo wolę coś robić zamiast spać, ale kiedy już drzemię, wolę spać niż coś robić...

Zawsze powtarzam, że wszystko zależy od jak najlepszego poznania drugiej osoby. Jeżeli ludzie od siebie odchodzą po trzech latach bycia ze sobą, to nie jest to nic innego jak znak, iż właśnie potrzebowali akurat trzech lat by dobrze się poznać...

Jestem mężczyzną, który wszystko to czego nie ma, nadrabia tym co ma :)

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

W tym dziale znajdziesz zbiory moich złotych myśli. Sentencje na każdą okazję. Słowa, które po chwili namysłu wstukałem na stronę przez klawiaturę

Reklama