• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

 

Bunch Productions w wielkim skrócie

W tym filmie przedstawiam swoją internetową działalność i w humorystyczny sposób przybliżam swoją sylwetkę.


  

Futsal na wesoło
Z okazji dnia 1 kwietnia 2010 (Prima Aprillis) publikuję zbiór najzabawniejszych scen, jakie udało nam się zarejestrować na futsalowych boiskach. Niektóre klipy są leciwe, więc już teraz przepraszam za ich słabą jakość. Materiały pochodzą z rozgrywek w których uczestniczyłem w okresie swojej przygody z piłką.

 13UNCH
Pamiątka z występów ligowych za okres mojej przygody. Przepraszam za słabą jakość nagrań. Dziękuję osobom filmującym spotkania, wyręczali mnie gdy akurat byłem na boisku. Montaż video z nagromadzonych materiałów z lat 2007-2009.
Projekt Cel
Obierz swój cel i traf w niego!

 Bunch Freestyle
Filmik prezentujący mój freestyle z piłką. Zbiór nagrań z kilku lat.

 

Gówniany teleodbiornik

Największy zbiór śmiesznych filmików z sieci i nie tylko! Wszystkie filmy, które zrobiły furorę w Internecie, znajdziecie w jednym wielkim filmie! Jest to najdłuższy mix śmiesznych filmów w Internecie, a przynajmniej tak mi się wydaję ponieważ mój film trwa... 1:45:00 minut! Tak! Prawie dwie godziny z zaskakującymi filmami. Pamiętajcie tylko o dwóch rzeczach. Po pierwsze: zbiór ten nie miał być smieszny - miał być żałosny. Po drugie - nie jestem autorem żadnego filmu, który pojawia się w tej produkcji. Po prostu przez szmat czasu ściągałem znane filmiki na dysk i montowałem w całość. Jeżeli udajesz się na kilkudniowe wakacje, gdzie nie ma Internetu a chciałbyś pośmiać się ze znajomymi to Gówniany teleodbiornik jest właśnie dla Ciebie. Film obfituje w nagość, wulgarne słowa, patologiczne zachowania i na wszelkie sposoby jest sprzeczny z etyką. Częśći filmów w nim zawartych już nawet nie ma w Internecie, gdyż zostały zbanowane!

 

 

Jackie Chan. Zbiór kaskaderskich popisów
Produkcja traktująca o prawdziwym gwiazdorze kina akcji. Nie mam tu na myśli Stevena Seagala czy innych sztywniaków. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej Jackiemu Chanowi! Materiał zawiera bardzo dużo ciekawych scen z jego filmów. Takich scen walk i popisów kaskaderskich nie zobaczycie nigdzie indziej! 

 

 

Memento po kolei
Film kinowy "Memento" całkowicie przemontowany. Swego rodzaju "smaczek" dla fanów tego filmu. Pozycja tylko dla tych, którzy widzieli już film Christophera Nolana bowiem film został ułożony w wersji chronologicznej. Proszę o nie zwracanie zbytniej uwagi na błędy w składniach i literówki w czołówce filmu. Memento po kolei zmontowałem z dekadę temu, kiedy to stawiałem pierwsze kroki w montażu.

 

 

Zbiór najbrutalniejszych scen z filmu Punisher Strefa Wojny

 

 

Zona której nie znacie: podróż ze Stalkerem
Celem tej produkcji nie jest nic innego jak przedstawienie kilkudziesięciu fotografii z miejsca do złudzenia przypominającego ksiązkową, filmową, komputerową Zonę i oddanie jej klimatu. Video ma ciekawą formę, wszystko to dla zbudowania właściwego klimatu. Jeżeli:
 - nie czytałeś "Pikniku na skraju drogi" braci Strugackich
 - nie oglądałeś filmu "Stalker" Andrieja Tarkowskiego
 - lub po prostu nie grałeś w "S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl/Clear Sky"
 ... to raczej nie zrozumiesz tej produkcji.

 

 

Zboczenia Guagmire'a
Film prezentujący niczym nieokiełznany, seksualny popęd jednego z bohaterów "Głowy rodziny".

 

 

Zbiór najzabawniejszych scen z trylogii Indiany Jonesa

  

 

Najzabawniejsze momenty z filmu Shrek Trzeci

 

 

Czarnobyl. Opisy i fotografie

Krótka produkcja traktująca o tragicznej ekspozji reaktora, która miała miejsce na Ukrainie. Zbiór ciekawych informacji i fotografii.

 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

W tym dziale spotkasz się z kompilacjami. Mogą nimi być zbiory najpiękniejszych goli strzelonych podczas jakiejś piłkarskiej imprezy, zbiory najśmieszniejszych boiskowych sytuacji, najzabawniejszych scen filmowych i tym podobne zestawienia.

Reklama