MOJE JEDYNE OFICJALNE KONTA NA INNYCH PORTALACH:

 

maxmodels 

MaxModels.pl - portfolio w serwisie o modelingu i fotografii

 

filmweb

Filmeb.pl - profil mojej osoby w serwisie o kinie, skupiający moje większe produkcje filmowe. Etiudy fabularne, dokumenty i wszystko inne co nakręciłem bardziej na poważnie 

 

graphicsriverlogo

GraphicRiver.net - serwis na łamach którego prezentuje swoje autorskie prace graficzne możliwe do kupna jako szablony do edycji (wzory plakatów, dokumentów CV itd). Świadczę tam również wsparcie dotyczące nabytych moich projektów oraz oferuje swoje usługi graficzne.

 

as3awddas 

PhotoDune.com - kolejna z odnóg serwisu Envato, w której posiadam już profil w usłudze GraphicRiver. Ale na łamach PhotoDune sprzedaję tylko swoje fotografie z różnych miejsc. 

 

CreativeMarket-Logosadads

CreativeMarket.com - serwis na łamach którego prezentuje swoje autorskie szablony prac graficznych do edycji oraz także fotografie z różnych miejsc. 

 

assdasdasd 

Fotolia.pl - serwis na łamach którego prezentuje swoje fotografie możliwe do kupna.

 

wypok

Wykop.pl - konto w serwisie z najciekawszymi znaleziskami z całego świata

 

fb

Facebook.com - profil mojej storny internetowej w największym serwisie społecznościowym

 

cytaty

Cytaty.info - profil na stronie na łamach której prezentuję swoje złote myśli

 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

W tym dziale dowiesz się w któych znanych portalach internetowych posiadam swoje konto. Dzięki tej wiedzy, będziesz w stanie odszukać mnie na innych stronach tematycznych w sieci. Linki zamieszczone w tym dziale prowadzą bezpośrednio do mojej strony profilowej w danym serwisie. Poprzez informacje zawarte na tej podstronie z pewnością dowiesz się o mnie więcej. Gdzie często bywam, co czytam i gdzie lubię się udzielać.