Edward Bear Grylls
O ile pewien bardzo znany program, autorstwa Edwarda Gryllsa - Man vs Wild, epatuje dziwacznymi poradami a całość sprawia wrażenie wielkiego show i napompowanej bufonady, o tyle same kaskaderskie popisy Beara Gryllsa zasługują na odnotowanie. I to właśnie tym epickim skokom z wodospadów czy rozpędzonych samolotów - poświęcę swój nowy montaż video. Jest to montaż z wszystkich, jak do tej pory, sezonów programu "Man vs. Wild" i nie tylko! Bonusowe odcinki, z udziałem gości specjalnych również, materiały "za kulisami" - jednym słowem wszystko. Bardzo dużo czasu zajęło mi skompletowanie wszystkich odcinków, a jeszcze więcej - ich zmontowanie w swoim hołdzie. Tylko u mnie masz niepowtarzalną szansę prześledzenia od początku, najlepszych wyczynów Beara!

 

 

Dla mojego przyjaciela

Poniższy filmik stworzyłem dla mojego ukochanego zwierzaka z okaczji 10-ciu lat jakie jest już ze mną. Osobliwe, wzruszające video. Już drugie, jakie stworzyłem dla Kajzera. 

 

 

Anna Falchi. Hołd pierwszy

Annę Falchi ujrzałem po raz pierwszy na ekranie telewizora jako dziecko, przy okazji jakiejś nędznej baśni wyemitowanej w wakacje. Spodobała mi się ona niesamowicie. Teraz, po latach, zebrałem się w sobie, wyszukałem potrzebne materiały i stworzyłem hołd dla tej niezwykle urodziwej kobiety.

 

 

 

Anna Falchi. Hołd drugi

Annę Falchi uważam za jedną z najpiękniejszych gwiazd showbiznesu. Posiada oszałamiającą urodę a jej dzikie, namiętne spojrzenie z pewnością rozpala wiele serc. Jest to drugi hołd dedykowany tej aktorce.

  

 

Kajzer

Film ten dedykowany jest mojemu wspaniałemu kotkowi imieniem Kajzer. Nie czekaj, zapoznaj się już teraz z tym przesympatycznym kociakiem!

 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

W tym dziale spotkasz się z hołdami stworzonymi przeze mnie na cześć upamiętnienia określonych osób

Reklama