• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

 

 

 

ROK 2018

 

 

 

Jak tanio zwiedzić Wenecję? 

 

Czas trwania: 0:8 min.

Gatunek: podróżniczy

Opis: Drugi po "5 miast w 5 dni" mój film podróżniczy. Tym razem jest to poradnik. Pokazuję w nim jak tanio zwiedzić Wenecję.

 

 

 

ROK 2016

 

Imponderabilia plakacik impon

Czas trwania: 0:17 min.

Gatunek: poemat filmowy, psychologiczny, dramat, eksperymentalny

Opis: Przebywający w podróży mężczyzna stara się zrozumieć wydarzenia, z którymi nie chce się pogodzić prowadząc wewnętrzny dialog z kobietą. Film inspirowany twórczością Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.

 Strona filmu w portalu Filmweb

 

 

 

 

 

  Zwiastuny filmu:


 

 

Making of:

 

 

Cały film: 

 

 

Soundtrack z filmu:

 

 

Efekty specjalne z filmu: 

 

 

Zwiastun złożony z komentarzy widzów: 

 

 

Vlog podsumowujący cały projekt:  

 
Recytacja wiersza z filmu: 

 

 

 

Próba lektorska: 

 

 

 

  

 

ROK 2015

 

5 Cities in 5 Days gimbaza poster

Czas trwania: 0:17 min.

Gatunek: dokumentalny

Opis: W 2015 roku odbyłem pewną niesamowitą podróż. W ciągu zaledwie 5 dni, pojawiłem się w aż 5 różnych miastach na terenie 3 krajów. Odwiedziłem przy tym Włochy i San Marino. Zobacz film w którym ją przedstawiam. 

 

 

ROK 2013

 

Gimbaza VHS gimbaza poster

Czas trwania: 0:20 min.

Gatunek: komedia dokumentalna

Opis: Grupa gimnazjalistów z jednego osiedla postanawia nakręcić film. Decydują się zaprezentować w nim najbardziej odważne, śmieszne i kontrowersyjne akcje. Biorą kamerę do ręki i ruszają w wir przygód tworzenia dokumentalnej komedii wzorując się na popularnym "Jackassie". Film zostaje nakręcony z sukcesem! Następnie 10 lat później (dokładnie to aż 13 lat później, nagrania pochodza bowiem z 2001 roku) odtajniają po raz pierwszy swoje nagrania. Zapomnijcie o znanych dowcipnisiach z YouTube'a i zobaczcie jak "gimbaza" uprzykrzała życie ponad dekadę temu!

 

 

 

ROK 2013

 

kulisyKulisy tworzenia filmu Horyzont zdarzeń

Czas trwania: 0:15 min.

Gatunek: dokument

Opis: Film prezentuje zmagania grupy znajomych złożonej z pasjonatów filmu przy powstawaniu etiudy fabularnej M. Sokołowskiego.

  

  

 

ROK 2012

 

snmKulisy tworzenia filmu Spójrz na mnie

Czas trwania: 0:11 min.

Gatunek: dokument

Opis: W 2012 roku znalazłem się w grupie swoich znajomych tworzących film w ramach festiwalu filmowego 48 hour Film Project i dokumentowałem cały proces tworzenia filmu w 48 godzin! Poniższy materiał stanowi własnie kulisy powstawania krótkometrażówki "Spójrz na mnie" w reżyserii Piotra Kędzierskiego i Marty Szymanek.  

 

 

ROK 2010

 

Wybraniecwybraniecposter

Czas trwania: 0:22 min.

Gatunek: psychologiczny, dramat

Opis: pewnego ranka bohater filmu (egoista) zasypia do pracy przez niedziałający budzik. Szybko orientuje się też, że wszystkie sprzęty w jego domu przestały działać. Wraz z rozwojem wydarzeń zaczyna rozumieć dlaczego, bowiem w niewytłumaczalny sposób wszyscy ludzie zniknęli z jego świata. Nasz stroniący od ludzi bohater, zrozumie że życie polega na czymś więcej niż na wyłącznym dostarczaniu sobie przyjemności i wszyscy potrzebujemy siebie nawzajem by móc w pełni funkcjonować. "Wybraniec" to kameralna etiuda pełna sugestywnej muzyki; uświadamiająca nam istotne rzeczy ludzkiej egzystencji. Ilustracja ludzkich postaw i problemów w ujęciu obojętności.

 

 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

W tym dziale zapoznasz się z filmami krótkometrażowymi jakie do tej pory wyreżyserowałem. 

Kliknij na tytuł filmu by przejść do jego podstrony. Tam znajdują się pozostałe informacje na temat wybranej produkcji.

Reklama