kane

Max Semper 3. Głosy z przeszłości

maxsemper3Ostatnia część trylogii Maxa Sempera. Mroczna, wstrząsająca historia, zakończona w sposób który zszokuje niejednego widza. Max Semper przypadkiem dowiaduje się o śmierci kobiety Elliota (poznanej w drugiej części). Na tą wiadomość Max postanawia po raz ostatni wrócić do Miasta Wolności i rozprawić się własnoręcznie z odpowiedzialną za to osobą.

Max Semper 2. Witajcie w Mieście Wolności

ms2posterKontynuacja historii Maxa Sempera. Max podejmuje się heroicznego zadania odbicia pewnej kobiety z rąk porywaczy w zamian zamian za cenną dla niego informację. Niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem...

 
 
 
Max Semper

maxsemper1Max Semper przyjeżdża do nowego miasta w celu poszukiwania pracy i przypadkiem ratuje życie jednemu kryminaliście. Ten, mając wobec niego dług wdzięczności, przyjmuje go do swojego biznesu. Max przez lata coraz bardziej zagłębia się w przestępczy świat. Pewnego dnia zostaje powierzone mu zadanie kierowcy w napadzie rabunkowym dla zaprzyjaźnionej grupy przestępczej. Nikt nie wie, że właśnie to wydarzenie rozwiąże pewną tajemnicę z przeszłości, które pociągnie za sobą ciąg szokujących zdarzeń.
 ZWIASTUNY:


Zwiastun trylogii "Maxa Sempera"Drugi zwiastun trylogii "Maxa Sempera"Zwiastun dwóch części "Maxa Sempera" 

Ostatnie newsy:

Moje Hot16Challenge

Hot16Challenge2 to globalna akcja mająca na celu wsparcie medyków w walce z epidemią koronawirusa jaka spadła na świat w 2020 roku. Wyzwanie polegało na nagraniu 16 wersów jeśli zostałeś przez kogoś nominowany w jego kawałku i nominowaniu kolejnych osób do akcji na końcu swojego utworu. I tak właśnie się stało. Grupa Abstrachuje nominowała księdza Dobro-Dobro a ksiądz nominował mnie. Dziś prezentuje swoją odpowiedź:

 


Więcej…

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Reklama