Wędka zamiast ryby

konkurskoiniec

Pisałem już w poprzedniej notce blogowej o swojej dwukrotnej wygranej w konkursie chipsów Lay's na wymyślenie marzenia ziemniaka do spełnienia. Konkurs dobiegł właśnie końca. Niestety nie zdołałem wygrać nagrody tygodniowej (20 000 złotych) o którą zaparcie walczyłem ale coś jednak udało mi się zgarnąć. W tym wpisie pragnę przedstawić Wam prace zgłoszone na ten konkurs - kompozycje z ziemniaków. Nie ma przy nich podpisów, bo te dodawało się już w specjalnym generatorze na stronie konkursowych, ale mniejsza o to. Poniżej przedstawiam prace jakie stworzyłem dla siebie jak i również dla znajomych.

 

Moje pracy wykonane z ziemniaków

Moje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniakówMoje pracy wykonane z ziemniaków

 

Oczywiście nie wszystkie prace zostały nagrodzone, wybrane zostały tylko niektóre z nich. Może i planowanego slidera elektrycznego, stabilizatora obrazu, dobrego komputera, lamp, mikrofonu nakamerowego, zapasów obiektywów i budżetu na swój własny film nie udało mi się wygrać ale coś i tak przeznaczonego do filmowania z pewnością nabędę. Kiedy otrzymam wygraną, dołożę trochę z własnej kieszeni i rozbuduję swój filmowy warsztat o te dwa przedmioty:

 

 samyang 8mm fisheye lampa c-144 4

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy:

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Nowa animacja na Apple iStore

Ostatnio miałem przyjemność pracować nad animacją dla wiodących twórców gier na urządzenia mobilne. Moją reklamę aplikacji Landlord 2 sporządzoną z wytycznych klienta możecie obejrzeć w sklepie Apple iStore albo poniżej. Zapraszam.

 

Reklama