Fotosy z nowego filmu

horyzont blog

Bez żadnych wątpliwości powiedzieć można, iż wrzesień przebiega pod znakiem tworzenia filmów. To właśnie tego miesiąca już drugi raz pomagam na planie filmowym przy powstających dziełach. W połowie miesiąca wyjechaliśmy na kilka dni z noclegiem by kontynuować kręcenie filmu Noxa a niespełna 2 tygodnie później znajdowałem się już na kolejnym planie. I to właśnie z niego chciałbym zaprezentować Wam dzisiaj fotosy jakie wykonałem (w sprawie pierwszego wspomnianego filmu też się pewnie odezwę na blogu). W trakcie prac zdjęciowych do filmu z którego ujrzycie poniżej fotografie, moje zadanie polegało na dokumentowaniu planu (i dźwiganiu kilogramów sprzętu, he-he). Za jakiś czas możecie więc spodziewać się nowego filmu opowiadającego o kulisach tworzenia produkcji filmowej. Tym razem będzie to "Horyzont zdarzeń". Będzie to już druga produkcja filmowa, którą mam okazję śledzić na własne oczy. Ostatnią była etiuda "Spójrz na mnie" w reżyserii Piotra Kędzierskiego i Marty Szymanek. Z Piotrkiem miałem okazję nagrać także reklamę "Pola do popisu", a za jakiś czas będziedzie mogli go oglądać na ekranie w "Trudnych sprawach" na Polsacie (wystąpił również w reklamie piwa Warka emitowanej podczas Euro 2012).

Oczywiście (jak ostatnio tradycja nakazuje) nie odbyło się bez zgubienia na planie swojego sprzętu do lustrzanki o wartości prawie 100 złotych. Mikrofon zewnętrzny na klipsie + tulipan do obiektywu Tamron. Jestem strasznie o to zły na siebie...

Fotosy z filmu

Fotosy z filmuFotosy z filmuFotosy z filmuFotosy z filmuFotosy z filmu

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy:

Moje Hot16Challenge

Hot16Challenge2 to globalna akcja mająca na celu wsparcie medyków w walce z epidemią koronawirusa jaka spadła na świat w 2020 roku. Wyzwanie polegało na nagraniu 16 wersów jeśli zostałeś przez kogoś nominowany w jego kawałku i nominowaniu kolejnych osób do akcji na końcu swojego utworu. I tak właśnie się stało. Grupa Abstrachuje nominowała księdza Dobro-Dobro a ksiądz nominował mnie. Dziś prezentuje swoją odpowiedź:

 


Więcej…

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Reklama