Seagate dba o klienta

Dzisiejszego "ranka" obudził mnie telefon z numeru jaki nie był mi znany. Odebrałem. W słuchawce usłyszałem miły głos kuriera, który dzwonił do mnie z informacją, iż właśnie dostarcza mi jakąś przesyłkę i czeka na dole. Czyżby było to to o czym właśnie myślę? - pomyślałem. Szybko się ubrałem i zbiegłem na dół. Przesyłka była od firmy Seagate. Jak pewnie pamiętacie z wcześniejszego wpisu na moim blogu, obiecali przysłać mi rekompensatę. W poniedziałek wysłali, w czwartkowe przedpołudnie paczka już doszła. Dotarł do mnie 500 gigabajtowy dysk przenośny na USB i wejście "do komputera" także. Nawet fabrycznie posiadał system plików jako NTFS, co też zaoszczędziło mi czasu.

Seagate dba o klienta

Przypomnę o co chodzi. Zwróciłem swój dysk wewnętrzny na gwarancji. Czekałem już długo, ponad półtora miesiąca na jego odesłanie. Upomniałem się o niego na oficjalnym forum. Nie otrzymałem odpowiedzi. Upomniałem się ponownie, na co zjawił się bardzo sympatyczny administrator i zaoferował w szalenie miły sposób swoją pomoc. Zapewnił mnie, że osobiście zajmie się sprawą mojego dysku a w ramach rekompensaty wyśle mi zewnętrzny dysk twardy. Teraz pozostaje mi jedynie czekać na ten właściwy. Pozdrawiam firmę Seagate i serdecznie dziękuję za tak wspaniałą niespodziankę.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy:

Moje Hot16Challenge

Hot16Challenge2 to globalna akcja mająca na celu wsparcie medyków w walce z epidemią koronawirusa jaka spadła na świat w 2020 roku. Wyzwanie polegało na nagraniu 16 wersów jeśli zostałeś przez kogoś nominowany w jego kawałku i nominowaniu kolejnych osób do akcji na końcu swojego utworu. I tak właśnie się stało. Grupa Abstrachuje nominowała księdza Dobro-Dobro a ksiądz nominował mnie. Dziś prezentuje swoją odpowiedź:

 


Więcej…

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Reklama