Nie ma tego złego?

Jak być może część z Was dobrze wie (a może i nie), w ostatnim czasie borykam się bardzo dużo z problemami natury technicznej rzeczy martwych. W ciągu niespełna dwóch miesięcy zmuszony byłem reklamować już: swój odtwarzacz Mp4, dysk wewnętrzny o pojemności 2TB, dysk zewnętrzny na USB 300GB,  lampę diodową do lustrzanki (w tej to wadę odkryłem już po dotarciu do domu i włożeniu do niej baterii) a na dodatek moją zapasową baterię owija już solidny kawał taśmy - bo odłazi. Oprócz tego złamałem część od swojego ukochanego statywu (Velbon DV-7000) i rozwaliłem wiele części w swoim nowo zakupionym zdalnie sterowanym helikopterze. No i oczywiście muszę wspomnieć też o mandacie w absurdalnej wysokości 240 złotych za dojechanie do ostatniego przystanku autobusowego, biletem czasowym, który stracił ważność dwie minuty temu.  A nie przypominam sobie bym ostatnio rozbił jakieś lustro! Pech się mnie ima. W ostatnich miesiącach te rzeczy bywają już tak absurdalne, że aż komiczne.

Na wysłany dysk czekam po dziś dzień, to ponad półtorej miesiąca. Myślałem, że to norma jeśli wysyłka jest zza granicy (siedziba Seagate - producenta dysków), ale koledzy zapewnili mnie, że nie. Zdenerwowany, postanowiłem upomnieć się o dysk. Dostałem odpowiedź, która była dość dziwna i polegała na laniu wody, bowiem odpisali mi, że paczka jest wysłana ale "kurier nie dostarczył jej im numeru" i nie można jej monitorować. W efekcie nie wiedzą co jest grane. Dość dziwna odpowiedź, prawda? Poprosiłem więc o przypomnienie mi, jaki jest zapisek w umowie/licencji dotyczącej gwarancji. Chciałem dowiedzieć się ile powinienem tak naprawdę czekać na swój dysk (przez który przecież stoję w miejscu ze swoimi produkcjami do zrobienia). Taką oto otrzymałem odpowiedź:

I wanted to get in touch with you and let you know that we are still working on getting that drive information for you. In the meantime we would like to offer our apologies for the delay to you and send you a 500GB external hard drive to make up for this. The 500GB drive will be shipped out Monday and you will receive the drive free of charge, in addition to your warranty exchange order that's still being processed. Have a wonderful weekend!

 Także, jeśli to prawda to jestem zadowolony. I nawet warto będzie czekać dłużej na powrót swojego dysku. Jak dysk dotrze w moje ręce, napiszę o tym oczywiście na blogu. Mają wysłać go podobno w poniedziałek. Mam tylko nadzieję, że i jego nie będę zmuszony w niedalekiej przyszłości reklamować. Dla ludzi, którzy nie znają jęz. angielskiego, wyjaśniam, że firma w ramach przeprosin za tak długi okres oczekiwania, zobowiązuje się wysłać mi dysk zewnętrzny na USB o pojemności 500 GB zupełnie za darmo!

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy:

Moje Hot16Challenge

Hot16Challenge2 to globalna akcja mająca na celu wsparcie medyków w walce z epidemią koronawirusa jaka spadła na świat w 2020 roku. Wyzwanie polegało na nagraniu 16 wersów jeśli zostałeś przez kogoś nominowany w jego kawałku i nominowaniu kolejnych osób do akcji na końcu swojego utworu. I tak właśnie się stało. Grupa Abstrachuje nominowała księdza Dobro-Dobro a ksiądz nominował mnie. Dziś prezentuje swoją odpowiedź:

 


Więcej…

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Reklama