• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Drugie miejsce w konkursie

Jak pewnie wielu ze śledzących mój kanał na YouTubie oraz Facebooku wie, wziąłem niedawno udział w pewnym konkursie. Chodziło w nim o przebranie się w dowolnie wybranego przez siebie członka komiksowych X-Menów i dostarczenie fotografii w tym stroju serwisowi Polygamia.

Z nadesłanych prac, jury wybierało finałową piątkę osób na które wszyscy internauci mieli głosować. Osoba, która uzbierała największą ilość głosów wygrywała unikatowy i podobno warty 10 tysięcy złotych hełm jednego z bohaterów a pozostała czwórka otrzymywała zestawy pamięci ram do komputera o wartości 300 złotych. Jak wiemy, konkurs dobiegł końca. Z tego tytułu chciałbym wyrazić podziękowania wszystkim osobom, które mnie wsparły. Podziękować za głosowanie, za popularyzowanie moich filmików zachęcających do głosowania oraz za nagabywanie znajomych. Jak to bywa w tego typu konkursach "zaspamować trzeba było". Doceniam więc wszelkie trudy poczynionej specjalnie dla mnie rejestracji oraz  czy publikowania informacji o tym na swoich tablicach. Dziękuję więc pięknie jeszcze raz swoim przyjaciołom oraz najbliższemu gronu odbiorców, które jest ze mną już tak długi czas. W konkursie zająłem drugie miejsce. Oprócz podziękowań zamieszczam również wszystkie trzy fotografie zgłoszone przeze mnie do konkursu. Na łamach mojego bloga, być może pojawi się też wpis opowiadający o procesie tworzenia własnych pazurów Wolverina.

 

020103

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama