• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Jak ustawić swój avatar?

Moja strona posiada możliwość rejestracji. Można w szybki sposób założyć sobie na niej konto. Daje to pewne skromne, dodatkowe możliwości. Takie jak publikowanie obrazków w swoich wypowiedziach, formatowanie w nich tekstu oraz pewność, iż juz nikt inny nie opublikuje nic pod tym pseudonimem.

A wybrany nickname będzie już na zawsze należał do nas na tej stronie. Osoby, które założą swoje konto będą miały też szansę otrzymać dostęp do specjalnej ukrytej podstrony tej witryny "tylko dla dla zaufanych". Oczywiście oprócz tego, konto daje również opcję ustawienia swojego avataru. Zdecydowałem się jednak wprowadzić na stronie funkcjonalność zwaną GrAvatar. Czym ona jest oraz w jaki sposób wgrać na swoje konto u mnie na stronie obrazek, prezentuje poniższy film z rozwinięcia wpisu. Jest on w języku angielskim ale na pewno każdy zrozumie o co w nim chodzi.

 

 

• Jeśli ciekawi Was wynalazek jakim jest GrAvatar, zapraszam na jego oficjalną stronę lub do przeczytania jednego artykułu na jego temat jaki możemy znaleźć w sieci.

• Pragnę również wspomnieć, iż do mojego działu Polecane doszła kolejna, polecana przeze mnie, osoba. Tym razem jest to pewien fotograf.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama