• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Nowa strona Bunch Productions!

Witam wszystkich na nowej witrynie! Planowałem ją już od dawna, do pracy zabrałem się w lipcu a dnia dzisiejszego skończyłem jej przenosiny. Ale nowy wygląd to nie wszystko bowiem nowa odsłona strony wdraża także całkowicie nowe możliwości dla odwiedzających.

 

Co nowego spotkamy na stronie?

Przede wszystkim zwiększona została możliwość interakcji użytkownika z autorem. Wprowadzona została opcja komentowania niemal każdego artykułu, jaki będzie pojawiał się na stronie. Ponadto użytkownicy będą mogli rejestrować własne konta w serwisie! Konta te umożliwiają pisanie komentarzy bez potrzeby przepisywania kodu zabezpieczającego z obrazka a także rozszerzają możliwości edycyjne napisanych treści. Rejestracja pozwala też na rozmawiania na małym czacie jaki znajduje się na stronie. Można również zawrzeć w komentarzach swoje własne zdjęcie dzięki skorzystaniu z funkcji gravatar. Jak dodać swoje zdjęcie do profilu dowiecie się na tej stronie.

Kolejną nowością jest obecność BLOGA. Teraz wszystkie informacje dotyczące moich produkcji znajdować się będą na stronie głównej, a wszystkie inne pojawiać się będą w formie notek blogowych. Także wraz z wprowadzeniem nowej strony zostałem i blogerem! W końcu skończą się miesiące bez żadnych aktualizacji z mojej strony i internauci będą mogli śledzić moją aktywność częściej, na blogu.

Nowości na witrynie można teraz śledzić za pomocą subskrypcji przez system RSS.

Materiały znajdujące się na starej stronie zostały teraz lepiej posegregowane. Na stronie pojawiło się bowiem znacznie więcej podstron posegregowanych w odpowiednich kategoriach.

 

Starsze odsłony

Nowa strona internetowa to świetna okazja do zaprezentowania jej wcześniejszych wcieleń. Poniżej prezentuję jak zmieniała się moja strona na przestrzeni lat.

starawitryna1 starawitryna2

 starawitryna3

Zachowała się również na filmie:

 

Podziękowania

Nowa strona to także świetna okazja do złożenia podziękowań dla osób bez których jej powstanie nie byłoby możliwe. Największe podziękowania należą się oczywiście Camelowi. Bez jego wiedzy na tematy webmasteringu, czasu i chęci do pomocy moja strona nigdy by nie powstała. Serdecznie dziękuję i zapraszam do odwiedzenia jego strony.

Oprócz tego chciałbym podziękować również za pomoc Paweletowi. I zaprosić na jego stronę.

Wielkie podziękowania ślę również do Sherry'ego za wspaniałe instrukcje odnośnie implementacji RSSów na moją stronę. I zapraszam także na jego kanał.

Specjalne podziękowania składam także założycielowi firmy NetManufaktura i zapraszam na jego stronę.

 

Na zakończenie

No to co? Strona już w sumie gotowa. Komentujcie i rozsyłajcie! Wraz z nową stroną postanowiłem, że będę starał się także ją reklamować w sieci. Dlatego jeśli słyszelibyście o jakichś konkursach na najlepszych blogerów to piszcie śmiało - wezmę udział. Jak znajdziecie na stronie jakiś błąd, piszcie również. Strona jest nowiutka i być może coś jeszcze nie do końca się sprawuję. Pozdrawiam.

 

Filmik zapraszający na stronę


 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama