• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Spójrzcie na "Spójrz na mnie"

small spojrzWitam! Pora odetchnąć od emocji w konkursie , w którym jednorazowe wsparcie moich widzów nie przekracza nawet 10% ich liczby i opublikować newsa o czymś innym. Tydzień temu wsparłem grupę filmową Arlekino w ich festiwalowym projekcie i towarzyszyłem im podczas planów zdjęciowych dokumentując proces powstawania filmu. Obraz, zgodnie z wytycznymi, został zrealizowany od początku do końca w zaledwie 48 godzin! A efekty możecie obejrzeć poniżej.

Pozdrowienia dla wszystkich z planu filmowego! W drodze jest również materiał filmowy z kulis tworzenia, ale czy będzie dostępny do wglądu dla wszystkich tego jeszcze nie wiem.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama